Pro tebe

Tiše seděl a pozoroval déšť za oknem. Po tváři se mu koulely slzy a on je nechával volně téct. Nechtěl je zastavit a snad ani nemohl. Mohl myslet jen na něj, na to jak a proč zemřel …

„Shiro, proč jsi to udělal?! Proč ses rozhodl vychovávat mého bratra?!“ nevěřícně zíral do jeho tváře a snažil se nalézt odpověď. Nenacházel. Ta tvář byla stejná jako vždy, plná lásky a pochopení. Jenže on se o jeho lásku nechtěl dělit. Rozhodně ne se svým bratrem. Chytl ho za klopy kabátu a přitáhl ho k sobě.
„Shiro, prosím. Nedělej to.“ rty měl jen kousek od  jeho a najednou zatoužil po polibku. Jenže než mohl svoje přání zrealizovat, paladin se odtáhl se zábleskem smutku v očích.
„Prostě jsem nemohl zabít dítě, Amo. Ani jednoho z nich. Mám je chránit, ne zabíjet.“ Ztuhl, překvapený tím projevem.
„Zabít …?“ ucouvl před zábleskem hněvu v těch jindy laskavých očích. Takhle ho ještě nikdy neviděl. 

„Proč jsi mě musel opustit ..?“ zlomil se mu hlas, a on jenom bezmocně padl na podlahu. Nedokázal unést tu bolest. Proč se pro něj obětoval? Proč? Proč, proč, proč … nenacházel odpovědi, po kterých toužil. Nedokázal pochopit, čím byl jeho bratr pro něj tak důležitý. Prostě to nedokázal.

Nechával jeho ruce klouzat po svém těle a nemohl se těch dotyků nabažit. Cítil jeho rty na svém břiše, jak kloužou níž a níž. Prohnul se v zádech a donutil ho vzít svoji chloubu do úst. Slastně přivřel oči. Najednou bolestí vytřešil oči a zařval. Nad ním se s objevila tvář s šibalským úsměvem a on ucítil jak mu rukama roztahuje pozadí. Pevně ho objímal a zatínal zuby do jeho ramene, zatímco on do něj pronikal. Zvrátil hlavu dozadu a s ústy plnými jeho krve se nadzvedl a opět dosedl. Ucítil jeho ruku na svém přirození, jak se pohybuje ve stejném rytmu jako on. Nemohl to vydržet, takže paladin měl za chvíli v ruce výsledek svého snažení.
„Ale no tak, Amo. Myslel jsem, že vydržíš víc.“ rozesmál se, když Amaimon vyčerpaně padl na záda. 

Nad tou vzpomínkou se musel pousmát. Tak rád by ho opět cítil v sobě, jenže to už teď nebude možné. Ne potom, co zemřel kvůli jeho bratrovi. Ne, to není jeho bratr, uvědomil si. Polodémon, kvůli kterému musel Shiro zemřít nikdy nebude jeho bratrem. Už se rozhodl. Zabije ho. Pomstí se za svoji bolest. Ten kluk se Satanovými plameny zemře jeho rukou. S novým odhodláním se zvedl a našel odporně fialový telefon.
„Mephi? Jak se máš tam nahoře …?“

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.