Monkey D. Luffy

Tento 17-ti letý chlapec je kapitánem naší pirátské posádky, okolo které se točí celý děj seriálu. Luffy chtěl být pirátem už od mala, kdy v jeho vesnici měli dočasně základnu Shanksovi piráti. Luffy vždy Shankse prosil, aby ho vzal na moře s sebou, ale Shanks ho vždy odmítl s tím, že je ještě moc mladý. Jednou do vesnice přišli banditi, kteří Shankse zesměšnili a tak se do nich Luffy pustil se vším co měl. Bandita ho však unesl na moře kde je napadl mořský král. Luffyho Shanks zachránil, ale mořský král Shankse připravil o levou ruku. Protože Luffy už nikdy nechce dopustit, aby se něco tak hrozného stalo některému jeho příteli, rozhodl se, že zesílí a jako cíl si určil One Piece a rovnou se stát pirátským králem. Luffy snědl ďáblovo ovoce s názvem Gomu Gomu (Gomu Gomu no Mi) a tak se s něj stal gumový muž. Díky svým gumovým schopnostem je až úžasně odolný (a to hlavně při jídle =’w’=). Jako každý jiný uživatel Ďáblova ovoce jeho útoky začínají názvem jeho ovoce( Gomu Gomu no Stamp). Při bojích s CP9 se Luffy naučil Gear second a Gear third ( Druhý stupeň a Třetí stupeň). Při druhém stupňi Luffy zrychlí svůj krevní oběh a začne z něj stoupat pára. V tomto stupni je Luffy neuvěřitelně rychlý a jeho rány dostanou většího rázu. Pří třetím stupni pak používá „kostní balón“. Jeho ruka se „nafoukne“ vzduchem do obřích rozměrů. Vzduch pak může posouvat po celém těle, takže může zvětšit kteroukoliv svou část těla. Má bratra Ace který je drsný frajer 😀 No dále se kochejte obrázky a videi a dalšími komenty k Luffymu 😀

 

I když se v jednom kuse směje dokáže byt i dost vážný a cool 😀 zvláště, když si někdo dovolí šáhnout na jeho přátele…To se potom nezná!!!

Hlava Going Merry je jeho oblíbené místo k sezení 🙂

Aby se dostal do třetí fáze zvýšeni své síly, musí se kousnout do prstu ale ten výsledek pak stojí za to 🙂

.

Druhý stupeň 😀

Tento špunt je neomylně taky Luffy -dopadne tak vždy když použije 3 stupeň.

No tady máme Luffyho s Brookem což je živý kostlivec 😀 Nic lepšího Luffyho nenapadlo než vlézt na lod duchů a první co říct, když uviděl mluvícího kostlivce bylo „nechceš být náš kamarád???“( ikdyž doopravdy to bylo „umíš kadit?“)

 

Ty obrysy jsou Luffyho posádka 🙂 Když to vezmeme z leva tak je to Franky, Nami, Zoro, Usopp, Robin, Sanji a Chopper:D

Tady máme Going Merry, nejůžasnějši lodičku!!!! Je škoda, že nás nemůže doprovázet až do konce příběhu…

Jak vám zní duo Pirátský král a nejlepší šermíř světa????Myslím, že se k sobě dokonale hodí 🙂

139.jpg luffy; monkey d luffy

ewasnewbackground.jpg luffy the monkey

170.jpg

173.jpg

172.jpg

185.jpg

159.jpg

12.jpg

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.