Macross Frontier

Macross Frontier

  • Rok vydání:2007-2008
  • Žánry:Mecha,romantika,akční,vesmír,mimozemčťané,ozbrojené slosky,hudební
  • Počet epizod:25
  • Film/OVA:ano-Film
  • Online: (film-alternativní verze), (film 2-alternativní verze)
  • Download(aj):(vsechny díly),(torent -doporucuji)
  • titulky:(film),(film 2),(film)
  • Postavy:

Ranka Lee

Tato dívka je hlavní hrdinka našeho serialu kde hraje roli malé, nešikovné holky která se zamilovala do pilota Alta a díky jeho podpoře se stala zpěvačkou s jedním velkým tajemstvím…Ranka totiž žije ve světě kdy není žádna planeta, ale jen vesmírné lodě a uměle vytvořené ekosystémy…A jak to tak u lidstva býva opět lidstvo s někým válčí..Tentokrát jsou to Varžové(mimozemská rasa bojových brouků).Boj s nimi je těžší a těžší a Ranka s nimi nechce nic mít vzhledem ke svoji minulosti, kdy Varžové vyvraždili celou její rodinu a kolonii, ve které žila. Na tuto hrůzu si však nepamatuje, ale od dalšího střetu s Varži se jí postupně vrací střípky vzpomínek a zjišťuje jedno hrozné zjištění, a to, že její zpěv ovládá Varže a musí proti nim bojovat po boku pilotů vojáku…Proč se jí to ale nelíbi, když jsou Varžové jejich nepřáteli???..Budete velice překvapeni 🙂

Saotome Alto

Alto-kun je pilot v jednotce Lebek, která spadá pod S.M.S. která bojuje s Varži s použitím bojových stíhaček, které se mení v bojové roboty neboli  Valkýry. Avšak tento dost talentovaný pilot, který zabíjí jednoho Varže za druhým má dosti zajímavou minulost 😀 Je synem slavného herce který ho učil herectví a obsadil ho do role, která ho dost prosadila. To není sice moc zajímavé, ale ta role nebyla jen tak ledajaká král totiž ženskou roli princezny a tak mu na škole, kde to všichni vědí nenazvou jinak jak Hime (princezna) 😀 Chudák kluk…Po poznání Ranky se rozhodne přidat k S.M.S. aby jí mohl chránit, jenže pozná i slavnou zpěvačku Sheryl Nome, kterou se rozhodne taky chránit, jelikož mezi všemi vznikne velice zajímavý vztah…Kohopak si Alto-kun vybere???:)

Sheryl Nome

Tato zpěvačka se drží ve všech galaktických hitparádových žebříčcích na úplné špici:) Bodejť né, vždyť ji všude milujou 🙂 Alto-kun se s ní seznámí na jejim koncertě, kde ji dělá akrobatického pilota 🙂 Sheryl se do něj (nečekaně) zamiluje, ale to mu prostě nedochází a tak o něj Sheril bojuje a snaží se s ním strávit každou minutku 🙂 Jenže Sheryl zjistí, že její manažerka jí jako malou nakazila jedem Varžů a že umře…Jenže se nevzdává a dál zpívá a pomáha v důležité chvíli Rance a Altovi svým zpěvěm jelikož ona má taky dar..Jaký a jak se to vivine?..

Ozuma Lee

Kapitán letky Lebek je člověk, který zachránil Ranku, když na ně zaútočili Varžové, když byla malá…Adoptoval ji a stal se jejím starším bratrem, o kterého přišla…

Mikhail Blanc

Tak toto je naš ostrostřelec s temnou minulostí…Byla tu totiž jedna osoba, která  střílela ještě přesněji jak on a to jeho sestra, která zemřela.. tak se také přidá k  týmu lebek  :)Avšak i přes to všechno je děsnej sukničkář, který se honí za každou sukní kterou uvidí 😛 Ale i přes svůj postoj k dívkam miluje jen jednu, jenže jí to málem nestihne říct..Kdopak je ta vyvolená a jak se smíří s minulostí?

Grace O Connor

Tato žena je manažerkou Sheryl, avšak nic není tak jak se zdá…tato na první pohled milá paní je bývalou vědátorkou ve výzkumu Varžů a přišla na to, na co přijít neměla…A těď dává věci do pohybu ,tak jak si to nikdo nepřál…Co provede a jaký vliv to bude mít na všechny okolo se dozvíte….

 Brera Sterne

Když Ranka stoupá ke hvězdám potřebuje ochránce který by ji dokázal ochránit před vším zlým a nemůže najít nikoho lepšího než kyborga Brera který se stává její pravou rukou…Akorád tady něco nehraje odkuďzná Brero melodii písničky kterou zná jenom ona a jak to že si taky nic nepamatuje ze svého dětství???Copak mají spolu společného?

Shrnutí

Tohle anime má velice jednoduchou kresbu, což však neznamená, že je špatná  🙂 Děj je neobvyklý, ještě jsem totiž neviděla mechu spojenou s hudbou a romancí 🙂 Jestli máte rádi stroje, dost bojů a pár dostatečných hlášek a scének, u kterých se popadáte za břicho je toto anime to pravé pro vás.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.