Toradora!

Toradora

  •   Rok vydání:2008-2009
  •   Žánry:Romantika,randění,komedie
  •   Počet epizod:25
  •   Film/OVA:ne
  •   Online: zde
  •   cz titulky: zde
  •   Postavy:

TAKASU RYUUJI

Bojíte se jeho vražedně vypadajících očí? Tak to se nemáte čeho bát, tento ne příliš chvályhodný vzhled obličeje zdědil po svém mrtvém otci kterého moc nemusí..a tak to chudák nemá lehké, když se ho všichni bojí a doslova mu dávají peněženky do rukou ze strachu, že jim něco udělá…I přes všechny tyto nevýhody má strašně hodné a milé srdce 🙂 a k tomu úžasně vaří! Toho využije jeden malý tygr (Aisaka Taiga), která zjistí, že má rád její nejlepší kámošku a ona zase jeho nejlepšího kámoše. Tak se dohodnou :D:D:D…ale ne vše jde tak jak má…;)

AISAKA TAIGA

Neboli malý tygr, jak se jí přezdívá na její SŠ 😀 Svůj malý vzrůst velice rychle vynahrazuje prořízlou pusou a extrémně agresivními útoky.    Pro získaní kluka který se jí líbí se dá dohromady s Ryuujim, který je jeho nejlepší kamarád a na oplátku bude mít šanci mluvit s její nejlepší kamarádkou, kterou má rád. Samozřejmě ho využije až do morku kostí, a to tak, že jí musí vařit, uklízet byt a starat se o ní (bydlí sama kvůli neshodám s rodiči, takže jí to přijde vhod )…Jenže snaží se získat toho správného nebo přehlíží pravdu která je přímo před ní?

KUSHIEDA MINORI

Tato neuvěřitelně rozkošná kapitánka dívčího baseballového týmu je Takasuova vysněná dívka. Tahle holčina to však nemá v hlavě v pořádku . Dodáva ději pořádnou dávku humoru a pobavení. Avšak má i své vážné stránky jako například důvod, proč tak tvrdě dře na několika brigádach najednou a předstíra bezstarostnost. Uvidíte sami, co se z toho vivine.

KITAMURA YUUSAKU

Tento výstřední, ale velice inteligentní mladík upoutal oči našeho malého tygra. Ano tento klučina je ten, o kterého naše Taiga tolik usiluje.     Avšak, když jí vyznal lásku, ona ho odmítla a teď se role obrátíly …Už v jeho očích není Taiga, ale jiná, velice výstřední osoba.  Jak tohle dopadne?

KAWASHIMA AMI

A jako zlatou tečku na konec tu máme Ami nebo jak ji říka Taiga  baka-chi (blbá čivava). Tato rozkošná modelka, příjde se svým pyšným mozečkem, který rychle narazí na Taigu a dají se do sporu …Ale neni tak zlá, jak se zdá (i když ja jí osobně vůbec nemám ráda-netýká se to Chibi >_<) Dá vlastně hlavní páry dohromady a sama se své lásky vzdá…co jí taky jiného zbýva, že :(… no celkem zajímava osoba 🙂

SHRNUTÍ

Tohle je jedno z těch velice povedených anime. I když kresba pro někoho může být málo propracovaná, děj všechno vynahradí. Pozorovat vtipný děj s hromadou velice orginalních hlášek spolu s dojemnými scénami, které jsou perfektně propojené nemá chybu.  A ten konec… no rozhodne vám doporučuji zkouknout příběh malého tygra a jeho věrného druha draka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.