Jedna Krátká

 

Jedna krátká…

Čumím před sebe, jak čerstvě vyoraná myš. Tolik hezkých kusů kolem. Jo, jo. Byl to dobrej nápad jít zapařit. Trochu v náladě, ale co. To patří k tomu. Ty holky, jsou fakt super. Skoro jak v americkým filmu, kde na pláži maj všechny tlustý a škaredý vstup zakázán.
„Jak je?“
Zrovna se jedna ke mně naklonila. Culil jsem se na ni jak debil. Seděl jsem na patníku a čuměl ji do výstřihu. Takový krásný kozy. Nejradši bych ji do toho výstřihu hrábnul.
„Jdeme?“ zeptala se, když viděla můj připitomělý úsměv a oči zapíchnuté přesně tam, kde se to přede mnou tak krásně pohupovalo.
Ách, chci si sáhnout.

Natáhl jsem ruku. Chytla mě za ní a vytáhla mě na nohy.
Tak ona by chtěla. Proč ne. Hezká je na to dost.
Teda, co na tom, že se mi v tomhle momentě zdají hezký všechny holky, co projdou kolem. Třeba jako táhle s těma černýma dlouhýma vlasama, co zrovna prochází. Sáhl jsem ji na zadek.
Páni, takový pevný.
Otočila se a usmála se na mě: „Copak bys rád brouku?“
A kurva, to nebyla holka, jen nějaká buzna, co se zapomněla ostříhat. Ale zadek má hezký, to se musí nechat. Oni se s tím snad už naroděj. Sakra, co jsem to sežral za svinstvo. Teď bych klidně opíchal i toho, co se mu houpe pták mezi nohama.
„Pojď“ ozvala se zase svým smyslným hlasem, ta kráska vedle mne.
Přece jen jsem si na ty kozy sáhnul. Co kdybych se zase splet. Ne, je to holka. Můžem pokračovat v jízdě. Kam mě to vleče? Z druhé strany se ke mně přitulila další kočka. Rezavý vlasy mám fakt rád. Přitiskl jsem se k ní a zabořil nos do jejích vlasů. Trošku se ode mě odtáhla. Asi stydlivka, nevadí, bude to zajímavější.
„Hej!“ ozvala se prsatice napravo a potáhla mě k sobě. Ale rusovláska se mě nepustila. Pevně se mě držela.
„No tak, holky, neperte se o mě, mám dost pro obě,“ házel jsem výmluvné úsměvy nalevo i napravo.
Asi na to maj chuť. Spěšně mě vlečou někam do soukromí. Vypadli jsme z té rušné ulice a zabočili do tiché uličky mezi domy. Nějaké povědomé. Ale tyhle uličky jsou všechny stejné. A nikdo tu není. Že by hned a tady? Zastavil jsem se a opřel se o stěnu. Nohy mi z toho vzrušení slábnou.
Sákriš. Obě jsou tak rajcovní.
Rozepl jsem si poklopec a hrábl do kalhot.
„Tak můžem?“ výmluvně jsem povytáhl obočí.
Holka s pěknýma kozama ke mně přiskočila.
Teda, je fakt nedočkavá.
Málem vyrazila rusovlásce zuby, jak ji rychle ode mne odstrčila. Popadla mě a celá červená a rozpá-lená vzrušením mě otočila čelem ke stěně.
Teda nějaká novinka. Takhle to neznám Ale rád se přiučím.
Chytla mě za penis a držela.
To mi ho chce narvat do té díry ve stěně? Uf, naštěstí ne.
Nějak jsem ani nezaregistroval orgasmus. Ocas mi zvadl jako týden nezalitá kytka. No nic. Byla fakt rychlá. Možná další číslo bude zajímavější. Kráska s velkýma prsama mi nacpala penis do kalhot a zase mě táhla dál. Rusovláska se ke mně znovu přitiskla.
„Bude švédská trojka!“ hulákal jsem zvesela do tmy a chtěl jsem střídavě líbat jednu nebo druhou.
Holky jedny stydlivý. Ani jedna mi to nedovolila. Asi čekají, až budeme v soukromí. Bude intimčo. Jen já a dvě nadržený kočky. Pořád se na mě lepí a drží se mě jako klíšťata.
Asi jsme tady. Nacpaly mě do jednoho vchodu. Na chodbě taky dobrý. Sedl jsem si hned na první schod a roztáhl ruce.
„Pojďte holky moje zlatý,“ nahodil jsem takový ten smyslný, eroticky naladěný ksicht.
Funguje! Obě se ke mě naklonily. Kéž bych tak měl čtyry ruky a dva penisy. Hned bych je ojel obě najednou.
„Jdem nahoru!“ zavelela rusovláska. Takže taky dračice, i ona se umí ozvat. Chytly mě a nedočkavě postavily na nohy. Visel jsem jim kolem krku a v kalhotech mi už zase hučelo.
Pořád jsem se tlemil jak ichtyl a už si představoval, jak si zařádíme. Už jen kousek. Vešli jsme do jednoho z bytů. Nemůžu se už dočkat, až se ty holky přede mnou svlíknou. Aby se nestyděly, tak začnu první. Shodil jsem boty, a svlíkl triko.
Čumte na moje bicepsy. Zatnul jsem svaly. Takový se jen tak nevidí. Machroval jsem jak boxer ve výslužbě. Zapůsobilo to. Prsatka mě chytla a nedočkavě zatlačila do koupelny. Sex ve vaně. Super. Začal jsem si rychle rozepínat kalhoty. Jenže madam mě natlačila na vanu a postavila se za mě. Zase ze zadu, proč ne, jen doufám, že to nebude tak rychlý jak venku.
Překvápko! Ohla mě přes okraj vany. Rychle jsem jí sáhnul mezi nohy.
Je to dobrý, nemá ptáka, kterého by mi narvala do zadku. Ale proč takhle?
No co, pořád se mám co učit. Za krk mi nečekaně dopadla sprška studené vody.
„Do prdele!“ zařval jsem a napřímil se. Voda se všude rozprskla a nadržená holka za mnou se zarazila o dveře. Páni, ještě jsme ani pořádně nezačli a už jde do kolen.
Jsem fakt dobrej.
Už jsem měl zas ten svůj široký ucul a rukama hrabal před sebe.
Prej „Pojď zlato, podržím Tě,“ ale já si chtěl jen osahat ty nádherný kozy.
Dveře se rozletěly a moje milenka vypadla do předsíně. S nasupeným výrazem nad ní stála moje rusovlasá nádhera. Hnal jsem se nedočkavě k ní.
Holka jedna žárlivá. Dostane se i na Tebe, neboj.
Pode mnou to zakvičelo, jako když svini neberete nožem. Trochu jsem tý dole na zemi přišláp ruku.
No co, ptáka mi honit nemusí, stačí když roztáhne nohy.
Zavěsil jsem se na zrzku a nechal se odvýst do ložnice. Tak na tuhle postel se určitě všechny nevejdem. Nevadí, Vemem to postupně. Kdo ví kdy se prsatice zvedne z podlahy, zatím dáme jedno číslo s touhle nedočkavkou.
Zapomněl jsem, že jsem si v kouplně rozepl kalhoty. Ty se mě teď sesunuly ke kolenům, já se do nich zamotal a hodil jsem držku. Naštěstí, byla postel už přede mnou. Aspoň to bude rychlejší.
Ach bože, ono to vážně bude rychlejší!
Ruce rusovlásky mi už nedočkavě stahovaly kalhoty dolů, opravdu na nic nečekala. Rychle jsem se otočil na záda. Nohy mi visely přes postel na zem, ale sral to pes. Žádný zdržování s nějakým šoupáním po posteli. Seru na pohodlný ležení, když budu mít sex.
Do prčic, proč to kráska zdržuje. Prohlíží si mě jako nějakou flákotu. Už jsme na to mohli skočit a místo toho se ve dveřích objevila prsatá milenka s nasraným výrazem ve tváři a červeným otiskem na čele. Honem jsem se začal usmívat.
„Neboj, zlato, čekáme na Tebe, bez Tebe bych rozhodně nezačal,“ rychle jsem ji uklidňoval, aby se mi tam holky ještě neporvaly. Holt jsem neodolatelný.
Pomalým svůdným krokem došla k posteli. Postavila se vedle mě. Chvíli se na mě dívala, naklonila se ke mně a zašeptala mi do ucha.
„Zlato, že ses mi chtěl vychcat na boty, bych možná zkousla. Že jsi chtěl ojet svoji segru – budiž, jsi na káry a ona je fakt kus. Že jsi osahával mýho šéfa – no možná mi přidá na výplatě, protože se mu fakt líbíš. Ale žes mi málem rozbil hlavu a málem zlomil ruku, tak tos posral. Za celé tři roky, co jsme spolu, jsou tohle mý nejhorší narozky. Příště si na tu zkurvenou oslavu radši pozvu bráchu. Ten je aspoň teplej a možná by mi šéf dal i třináctý plat.“
Napřímila se. Její úsměv byl ledový stejně jako mokrý hadr co mi přistál na ksichtě.
Poslední moje myšlenka, než jsem totálně odpad byla:
„A kurva, sex nebude.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.