Ashley a Andy

V klubu plném řvoucích lidí s rozmazným líčením a povadlými účesy vypadal Andy ještě krásněji, než obvykle. Jeho silné oční linky i pomyslná jizva vedoucí od pravého koutku úst směrem k pravému uchu zůstaly na svém místě, vlasy, s nimiž si pořád jakoby mimochodem pohrával stále trčely nahoru a i jeho rozedrané kalhoty setrvaly na svém místě. Jak překvapivé, celou dobu byly totiž staženy proklatě nízko.
Sálem se linula dobře známá slova písně Knives and Pens, když do klubu vstoupil další muž. Mohlo mu být něco kolem dvaadvaceti, černé, dokonale rovné vlasy mu částečně zakrývaly obličej a mezi rty držel nezpálenou cigaretu. Rozhodně nevypadal jako tipický fanoušek Black Veil Brides. Pomalým krokem došel k baru, opřel se o něj a se zájmem začal sledovat dění na podiu. Kytaristovi ani bubenici nevěnoval svou pozornost příliš dlouho, onen polonahý mladý zpěvák ho zaujal mnohem víc. Pozorně zkoumal jeho pohyby, odlesky v jeho tmavých vlasech, zaposlouchával se do jeho hlasu a představoval si, jak ten hlas sténá jeho jméno. Z takovýchto úvah ho však vytrhl hlas jiný. Patřil drobné blonďaté barmance, která se dožadovala jeho pozornosti. Nepřátelsky na ní zavrčel svou objednávku a zpálil si cigaretu. Opět se obrátil směrem k podiu a usmyslel si, že ten zpěvák bude ještě dnes večer jeho. Skutečnost, že ani nezná jeho jméno ho vůbec netrápila.
Andy se naposledy uklonil a s hlasitým smíchem odběhl do zákulisí. Tam si povolil pásek u kalhot a ručníkem si osušil obličej. Také si všiml cigarety, která ležela na stolku a nabízela se, ať ji ochutná. Pousmál se a okamžitě si ji vložil do úst. Škrtl zapalovačem a vtáhl kouř do plic. Konečně. Pomalu, se slastným vzdychem nechal kouř opustit své plíce. Věděl, že by kvůli svému hlasu neměl kouřit, ale nijak zvlášť na to nedbal. Tuhle cigaretu mu tu jistě nechala Sandra jako odměnu, za dobře odvedenou práci. Měl svou bubenici rád, vždyť se znali už tak dlouho a tohle byl jejich malý rituál. Kde vlastně je zbytek kapely? Měl by je najít a poděkovat jim. Zahodil tedy nedopalek na zem a zašlápl ho teniskou. Jakožto celebrita si tohle samozřejmě mohl dovolit. Vyšel ze šatny a vydal se k baru, kde podle velkého počtu lidí tušil Sandru s Chrisem. Protlačil se k nim, cestou rozdal pár podpisů, přijal několik gratulací a pak se vyčerpaně složil na barovou židličku. Zapálil si další cigaretu a chystal se zavolat na barmanku svou objednávku, ale nestihl to. Najednou před něj tiše dojela sklenička s medově zlatou tekutinou uvnitř. Rozhlédl se a na konci baru spatřil onoho muže, který ho při koncertu tak upřeně pozoroval. Samozřejmě si toho všiml a byl z toho značně nervózní. Nyní ho ten muž očividně zve na drink, protože mu věnoval svůj křivý úsměv a naznačil přípitek. No proč ne, nejspíš je to jen další fanoušek, pomyslel si Andy, kývl tomu muži na znamení díků, obrátil do sebe celou skleničku najednou a vrátil se zpět k rozhovoru s Chrisem.
Ten mu děkoval za skvělou show i za to, že si za kytaristu vybral zrovna jeho. Prý bylo vždycky jeho snem hrát v hardcoreové kapele. Vypadalo to, že je už dost opilý a Andy ho chtěl dohnat. Každý úspěšný koncert by se měl řádně oslavit. Otočil se tedy směrem k baru a málem převrhl novou skleničku se stejným nápojem. Zmateně pohlédl na to toho muže a samozřejmě se nemýlil, když si myslel, že ten drik je opět od něj. Nyní se muž zvedl a blížil se k němu. Byl o něco menší než Andy, ale jeho chůze byla dost sebejistá. Vyzařoval z ní určitý respekt a síla. Došel až k němu a opět se usmál tím svým křivým úsměvěm.
„Já se nevzdávám tak snadno.“ řekl a ukázal na Andyho sklenici. Poté k němu napřáhl ruku a předstvil se. „Ashley Purdy, těší mě.“
Andy byl z toho muže nesvůj. Nevěděl co po něm chce, proč mu platí pití, proč se mu představuje a tak jen kývl, jakože rozumí a obrátil do sebe druhou skleničku.
„Jsi nějaký zamlklý, to tě to screamování tolik vyčerpalo?“ pokračoval Ashley.
„Samozřejmě, že ne, co podle tebe sem?“ ohradil se Andy a nacpal si do úst další cigaretu. Když se jí pokoušel zapálit, třásly se mu ruce. Ashley vylovil z kapsy kabátu vlastní zapalovač a zapálil mu jí.
„Dlužíš mi noc.“ pronesl tichým chraplavým tónem. Andy vyvalil oči a rozkašlal se. Kouř z těžké camelky se mu zasekl někde v plicích a nechtělo se mu ven. Už podruhé sehrál Ashley roli zachránce a párkát ho poplácal po zádech, dokud Andy znovu nepopadl dech.
„Dělám si srandu.“ zasmál se, když viděl, že vyděšený výraz Andyho neopustil. „Myslel jsem, že s tebou bude větší sranda. Na podiu si hraješ na tvrďáka a když si tady teď se mnou, mám pocit, že se bavím s nějakou naivní patnáctkou, co se ještě s nikýmm nelíbala.“ dobíral si ho Ashley.
„Já si na nic nehraju, to jak se prezentuju před lidma platí i ve skutečnosti!“ ohradil se Andy.
„Tak mi to dokaž.“ vyzval ho Ashley a kývl na barmanku. Automaticky mu přinesla dvě další sklenice.
Od té doby, co se Andy proslavil, začal být velmi soutěživý a získal větší sebevědomí, takže přestal hledat za Ashleyho slovy skryté významy a rozhodl se, že se v pití nenechá porazit. Obrátil do sebe další drink. Ashley se pousmál. Očividně se nebude muset ani moc snažit. Po pár dalších skleničkách se už Andy válel po stole a nemohl dát dohromady souvislou větu. Většina lidí už z klubu odešla a umožnila tak větší prostor jeho hlasitému smíchu. Byl tak roztomilý, když se mu zasekly vlasy do piercingu ve rtu a on se je snažil dostat ven. Ashley se také rozesmál a pomohl mu vlasy odstranit. Jakoby náhodou přejel svými dlouhými prsty přes Andyho rty. Jejich pohledy se setkaly.
„Tady už to dneska chcíplo, nechceš pokračovat u mě? Mám na bytě ještě dost pití.“ navrhl Ashley náhle a přerušil magii okamžiku. Andy nadšeně souhlasil. Ashley se zvedl první a pomohl kymácejícímu se Andymu na nohy. Chytil ho kolem štíhlého pasu a vedl ho ke dveřím. Cestou z baru je doprovázely udivené pohledy Chrise a Sandry.
U Ashleyho v bytě panoval značný nepořádek. Všude se válely plechovky od piva, prázdné krabičky od cigaret, obnošená trička a tu a tam z pod toho všeho vykoukly nějaké tvrdé porno časopisy. Jen jeho dvě bassy stály pečlivě opřené o stojany v rohu obývacího pokoje.
„Ty hraješ na bassu?“ zeptal se Andy zaujatě.
„Jo, to hraju. A prej mi to jde dobře.“
„Zahraješ mi něco?“ Byl tak rozkošný, že Ashley málem zapomněl na svůj plán dostat ho do postele.
„Možná později, dáš si ještě pivo?“ odbočil Ashley od tématu a Andy přikývl. Pohodlně se rozvalil na velký gauč a objal prsty nabízenou plechovku. Ashley si k němu přisedl a napil se z té vlastní. Začala nevinná konverzace o odehraném koncertu, o Andyho životě, o tom, že neumí moc pít a pak se náhle stočila k Ashleyho zálibě v sexu a k nespočtu dívek, jenž mu ochotně naskákaly do postele.
„A proč mi to vyprávíš? Mám se snad k těm děvkám přidat?“ rozesmál se Andy.
„Přesně to chci, abys udělal.“ odpověděl Ashley hrubým hlasem, sebral Andymu plechovku z rukou a nasedl na něj.
„C-c-co to děláš? Slez ze mě! Hned!“ Andy se snažil bránit, ale proti Ashleyho silným pažím neměly ty jeho dlouhé a hubené žádnou šanci.
„Co sis myslel, že tu budeme dělat? Koukat na filmy? Buď hezky zticha, dělej co chci a všechno bude fajn.“ řekl Ashley a hrubě Andyho políbil na rty. Pilně se propracovával jazykem do jeho úst a snažil se rozhýbat ten jeho, zdřevěnělý. Andy byl stále v šoku, nevěděl co má dělat. Chtěl se bránit, vždyť přece není gay. Zatnul tedy všechny své svaly a znovu ze sebe zkusil Ashleyho schodit.
„Řekl jsem ti, že mě budeš poslouchat.“ řekl Ashley mírně zvýšeným tónem. Popadl Andyho za ruce a zkroutil mu je za zády. Opět ho políbil, nyní s větší agresivitou. Kousl ho do rtu. Andy vykřikl bolestí.
Trvalo dalších pět minut, než se Andy vzdal. Nechal Ashleyho ruce putoval po svém těle, svlékat mu tričko a zkoumat jeho bradavky. Když už si myslel, že tohle všechno přetrpí a další den na to zkusí zapomenout, pocítil v kalhotech dobře známý pocit těsnosti. Co se to sakra děje? Vždyť se ho právě snaží znásilnit nějaký cizí chlap, není možné, aby se mu to líbilo. Nebo je? Ashley si toho samozřejmě všiml a rozhodl se to využít ve vlastní prospěch. Slezl z Andyho a postavil se blízko k němu. Vzal jeho ruce do svých a naznačil mu, aby mu rozepl pásek a stáhl kalhoty. Po několika málo sekundách rozmýšlení to Andy opravdu udělal. Vzal ho Ashleymu do úst a začal s ním pohybovat dovnitř a zase ven. V prvních okamžicích mu to nešlo moc dobře, byl celý roztřesený a nervózní a ani si nepomáhal rukama. Ashley se usmál a rozhodl se, že bude s tímto maličkým egoistickým zpěváčkem trpělivý a že mu pomůže. Odstrčil ho od sebe, posadil se na gauč a naznačil Andymu, aby pokračoval v rozdělané práci. Řekl mu, aby zapojil ruce a ať se nebojí přitvrdit. Po pár minutách se Andy začal lepšit a po Ashleyho těle se začal šířit dobře známý slastný pocit. Vzal mezi prsty Andyho tmavé vlasy a požitkářsky je mnul a cuchal, dokud nedosáhl vrcholu. Po chvíli pocítil Andy ve svých ústech nepříjemně slanou chuť Ashleyho spermatu. Nevěděl, co s tím má dělat. Když však nad sebou spatřil Ashleyho s mírně zdvyženým obočím došlo mu, že to bude muset spolknout. Udělal tedy, co se po něm žádalo a s překvapením zjistil, že to není tak zlé.
Ashley se usmál a povzbuzen svým dosavadním úspěchem naznačil Andymu, aby se postavil. Poslechl ho. Ashley mu stáhl těsné džíny, posadil ho nad sebe, aby měl prostor pro ruce a začal ho jednou z nich dráždit. Tou druhou se začal věnovat jeho kostnatému zadečku. Naslinil si nejprve jeden prst a začal do něj pronikat. Ani se nesnažil být jemný nebo ohleduplný i když věděl, že tohle je Andyho poprvé. Poznal to z toho, jak se jeho tělo bránilo. Andy se pevně kousl do rtu a zaryl nehty do gauče před sebou. Po pár minutách v sobě ucítil i Ashleyho druhý prst. Bolest stále nepolevovala a Andy si už začínal myslet, že na světě nemůže být nic horšího. Když však ucítil, že do něj Ashley vniká celou svou velikostí, nebyl sto rozpoznat, jestli ho to stále bolí, nebo už se ta bolest mění v rozkoš. Pár hrubých přírazů ho přesvědčilo o druhé varintě. Ještě pár minut nechal Ashleyho, aby se v něm pohyboval tak, jak chtěl a sám si zvykal na ten pocit mít někoho v sobě. Vlastě si to užíval. Po chvíli se pokusil sladit pohyby své pánve s tou Ashleyho, aby si to oba mohli užít ještě víc. Když Andy pocítil, že se blíží i jeho vyvrcholení předklonil se a spatřil obrovské tetování na Ashleyho břiše. Outlaw. Jak výstižné.
Po tomto vášnivém zločinu se oba vyčerpaně zhroutili na gauč a prudce oddechovali.
„Už nechci, abys mi na tu bassu zahrál.“ zašeptal Andy. „Chci, aby ses přidal ke kapele.“
„Pokud to znamená, že si tohle někdy zopakujeme..“ zasmál se Ashley a začal se hrabat v hromadě oblečení na zemi, aby našel své cigarety. Andy ho dloubl loktem do žeber a oba věděli, že kapela Black Veil Brides se po dnešní noci rozrostla o dalšího člena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.