Uta no Prince-sama

 • Rok vydání:2011
 • Žánry:Hudební,romantika,bishounen,umění
 • Počet epizod:13
 • Film/OVA:ne
 • Online:http://love-animee.blog.cz/1108/uta-no-prince-sama-maji-love-1000-online-cz
 • cz titulky:http:http://anime.akihabara.cz/anime/Uta-no-Prince-sama-Maji-Love-1000-2011,
 • Postavy:

NANAMI HARUKA

Nenápadná slečna, která jako malá byla hodně nemocná takže musela trávit svůj čas na venkově s babičkou, která ji také vštěpila lásku k hudbě a hraní na piano má velký sen a to složit písničku svému idolovi, princi a zachránci Hayatovi-sama. Tak se snaží dostat na prestižní hudební školu. Avšak ještě netuší kolik překážek bude muset překonat aby se dostala k vysněnému debutu… Myslet si, že je smůla když ji nechce ochranka pustit v den příjímacích zkoušek do školy kvůli menšímu zpoždění by byla obrovská chyba neboť právě tam poznala Ittokiho a Rena 🙂 Později se seznamuje i s ostatními chlapci a zažívá nečekaná dobrodružství útrapy i radosti cestou za vysněným debutem. Dosáhne ho? A s kým když debut je pro páry (tudíž dvojici)?? Nechte se překvapit.

 OTOYA ITTOKI

Hned jak spatříte tohoto milého a krásného zachránce číslo 1 zcela mu propadnete.:) Ittoki-kun zachrání Nanami první den příjímacích zkoušek na univerzitu a tak se hned spřátelí. Později se ocitnou ve stejné třídě a zjistí fakt, že Ittoki-kun je zpěvák a Nanami skladatelka.. A tak jakmile uslyší Nanaminy melodie okamžitě se do nich zamiluje a prohlásí že chce zpívat její písničky 🙂 …zůstane to jen u zpěvu?:);)

REN JINGUJI

Černá limuzína a krásný top model který z ní ladným krokem vystoupí:) .. Zní to jako bych popisovala pohádku, ale opak je pravdou tento princ je zachránce číslo 2. Nanami se s ním potká u brány stejně jako s Ittokim. I když je to nehorázná  Kasanova a na první pohled „rozmazlený“ bohatý mazánek Nanaminým písním neuteče Neubrání se té nádherné melodii a chce ji mít jen pro sebe…Uspěje? Nechte se překvapit 🙂

TOKIYA ICHINOSE

Hayato-sama jedna z největších hvězd hudebního průmyslu, má prý údajně dvojče se kterým se Nanami náhle střetne uprostřed noci. Jeho jméno je Ichinose Tokiya, avšak něco není v pořádku…Je sice  úžasný zpěvák který zazpívá každou notu bez jediné chybičky, ale jeho hudbě něco chybí a to SRDCE.. Jako by toho nebylo málo kolem Tokiya je nepropustná mlha tajemství a nejistot. Nanami jakožto největší fanynka Hayaty-sama dokáže tou mlhou projít a to co zjistí je vážně překvapující…Co se skrývá za mlhou pnou otázek a za překrásně smutnýma očima??…

 

 

MASATO HIJIRIKAWA

Tichý a nenápadný gentleman, přesně takový se zdá, ale jako vždy to není jen tak zcela úplně pravda. Tento mladík je totiž dědic velké korporace, která konkuruje korporaci Renovy rodiny…A tak, staří přátele musí být nepřátele…Proto se na scéně objevuje Nanami a svou hudbou Hijirikawovi otevírá oči…jak se rozhodne? Jak bude jednat?

NATSUKI SHINOMIYA

Blond frajer s brýlkama, který miluje roztomilé věci Jo přesně tohle je náš genius přes skládaní hudby Natsuki-kun:) Jen počkejte co se stane jak mu ty jeho pěkné brejličky sundáte 😀 Budete se divit, ale to se nechte překvapit.. Vzhledem k tomu že Nanami prý vypadá jako Elizabet (což je jeho pes :D) má ji moc rád a když uslyší její hudbu doslova se do ní zamiluje:)…Co se stane s „Elizabet“?:D

 

 

SYO KURUSU

Tohohle malého rozkošného klučinu bych láskou sežrala 😀 Syo je velký fanoušek jeho třídního učitele který je zpěvák a herec. Úplně mu propadl a chystá se stát hvězdou aby si mohl zahrát se svým sensejem ve filmu. Na pokoji ho čeká spolubydlící Natsuki-kun který miluje jeho roztomilost stejně jako já a tak ho obléká do nejrůznějších oblečků šatiček a různých takových blbostí. Po poznání Nanami zjistí, že má taky svého „idola“ Hayata proto dokonale rozumí jeho pocitům…A tak se rozhodne že chce zpívat její nádherné písničky které dokonalé rozumí jemu samému. Získá ji pro sebe?

 

SHRNUTÍ

6 úžasných kandidátů + škola na které je zakázána láska + jeden velký sen a jedna nevinná holka s velkým talentem = obrovské dobrodružství s hromadou hudby, zábavy, smutných chvíli a napětí. Toto nové anime mě zcela pohltilo a zaujalo 🙂 Konec sice trochu nečekaný, ale nádherný!!!Toto anime doporučuji všem kteří milují hudbu krásné chlapce nádhernou kresbu a originální příběh.

 

 

 

 

Více zde: http://sayakokoro.webnode.cz/products/uta-no-prince-sama/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

1 komentář

 • Sky napsal:

  Já se proste rovnou zamilovala do Itokkiho:*
  1. Itokki
  2. Syo
  3. Ichinose
  4. Satsuki
  5. Natsuki
  6.Hijirikawa
  7. Ren

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.